Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kilka spraw na początek
PostNapisane: 24 wrz 2011, 2011 12:15 
Administrator

Witka

Ponieważ stwierdziliście, że wolicie forum od maila to powolutku zajmę się robieniem tu jakiegoś ogaru, ale potrzebuje Waszej pomocy.

Po pierwsze proszę Was o nie zakładanie kont z loginami "słodziutka_19", bo nie będzie wiadomo kto to. Rejestrujcie się systemem imię.nazwisko - tak chyba będzie najlepiej.
Po drugie zaraz po zarejestrowaniu się odpowiedzcie postem z której grupy jesteście w temacie "Grupy" w dziale "Sprawy organizacyjne FORUM"
Po trzecie jak się spotkacie całymi grupami to poinformujcie tych, którzy nie są z nami skumani na facebooku o istnieniu forum, a poza tym wytypujcie sobie kto ma być moderatorem fora Waszej grupy (mówiąc grupa mam na myśli te sparowane grupy np. T3 i T4). Moderator grupy będzie odpowiedzialny za dodawanie swoich ludzi do grupy na forum mającej uprawnienia do pisania w Waszym dziale.
Po czwarte jeśli macie jakieś pomysły odnośnie forum, lub macie jakąś sprawę bezpośrednio do mnie to podaje mój adres mailowy -> pokornowski@gmail.com. Można mnie też znaleźć na facebooku - Albert Pokornowski.

Jeśli wszyscy zdołają się zarejestrować to praca na uczelni, wymienianie się notatkami/pytaniami będzie 10x łatwiejsza, dlatego pomóżcie to rozpowszechnić

Z góry dzięki. :ugeek:

@echophp1@
@echophp2@
martynaow
 Tytuł: Re: Kilka spraw na początek
PostNapisane: 8 paź 2011, 2011 14:24 

Hej :)) dlaczego chcąc wrzucić kilka zeskanowanych notatek wyskakuje mi, że rozszerzenie pdf jest zablokowane ? ;<

@echophp1@
@echophp2@
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]